Geavanceerd Zoeken

€ 0 tot € 350.000

we hebben gevonden 0 resultaten
Uw zoekresultaten

Mohács–Szőlőhegy

€ 75.000
Referentienummer: 1092
Voeg toe aan favorieten
1129

Beschrijving

Mooi gelegen wijnhuis!

In het zuiden van het comitaat Baranya ligt de leuke stad Mohács met een heel interessante historie. Mohács ligt pal aan de Donau en er is een veerboot over de rivier naar het comitaat Bács-Kiskun. In de stad is alles te vinden wat men nodig heeft zoals: supermarkten, buurtwinkels, een ziekenhuis, scholen, eet- en drink gelegenheden, banken, een postkantoor, hotels en nog veel meer. De prachtige stad Pécs is binnen 45 minuten te bereiken. Niet te vergeten de vele wijngebieden en de diverse thermaal baden! Szőlőhegy is het wijngebied van Mohács en laat nu hier dit unieke object liggen!

Dit mooi gelegen vakantiehuis, geschikt voor permanente bewoning, is in een goede en direct bewoonbare staat. Geheel gerenoveerd en voorzien van al het moderne comfort. De woning heeft een woonoppervlak van 70 m2 die verdeeld zijn over 2 verdiepingen.

Begane grond:

  • Een woonkamer met open leefkeuken, een badkamer met toilet

1e verdieping:

  • Een badkamer met toilet en 2 slaapkamers, waarvan een kleine slaapkamer.

Het geheel staat op een perceel van 1806 m2 en is goed te bereiken dus ook in de winter. Onder het overdekte terras en op het balkon is het heerlijk genieten en heeft men een panoramisch uitzicht over het wijngebied. Er is ook een kelder onder het huis met toegang tot de wijnkelder

Elektra en water is aanwezig en de afwatering loopt via een septic tank. Als verwarming is er een airco en een hout-tegelkachel. Gas ligt voor aan de weg en kan worden doorgetrokken tot in de woning. Internet en tv aansluiting zijn mogelijk.

Gewoon mooi gelegen met panoramisch uitzicht en ook nog eens instap klaar, wat wil men nog meer ?

Omgeving:
Staat / Provincie:
Land: Hongarije
Bekijk op Google Maps
Woning ID: 69536
Prijs: € 75.000
Woonoppervlakte: 70 m2
Perceeloppervlakte: 1,806 m2
Kamers: 1
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Referentienummer: 1092
Gemeubeld: Nee
Optie voor meer grond: Nee
Airco
Balkon
Bijgebouw
Elektra
Gedeeltelijk gerenoveerd
Houtkachel
Internet mogelijk
Kelder
Panoramisch uitzicht
septic tank
TV en telefoon mogelijk
Water
Wijnkelder

Neem contact met ons op!

Plan een bezichtiging?

Vergelijk Advertenties